۶۶۰۰ ۳۳۴۸ - ۰۴۴
  • امروز جمعه
  • 27 مهر
  • 1397

خدمات

نگاره عضو رسمی انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران با شماره عضویت 1129 بوده و با تجربه ای بیش از 15 سال در حوزه ی طراحی گرافیک آماده انجام پروژه های تبلیغاتی چاپی در بالاترین سطح استانداردهای روز دنیا می باشد. این دپارتمان پس از تحلیل پروژه طی جلساتی، طرح ها و ایده های پیشنهادی همکاران، در خصوص پروژه مذکور مورد بررسی قرار گرفته و پس از دریافت تایید کارفرما با اعمال تغییرات و یا اصلاحات درخواستی به مرحله اجرا در می آید.
طراحی وب و روابط کاربری علمی متفاوت و دنیای جدیدی از تکنولوژی های فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد که هم، پای در طراحی گرافیک و شناخت رنگ و طرح دارد، هم تلفیقی از ساختارهای کدنویسی می باشد که نقش بسزایی در زیبایی سایتها و پورتال ها دارد. این دپارتمان متشکل از متخصصین حوزه ی طراحیUT می باشد که سعی دارند بیشترین زیبایی و تحرک را با استفاده از شیوه های نوین کدنویسی Html وCss وjquery و ... به طرح های گرافیکی دریافتی از واحد طراحی گرافیک ببخشد.
این دپارتمان پس از نیازسنجی و تصمیم مدیریت شرکت مبنی بر ایجاد سازمانی توانمند و خلاق در حوزه فناوری و با شناخت کافی از خلاء های موجود در این حوزه در شرکت نگاره اضافه گردید. به اعتقاد مدیریت شرکت فقدان گرافیک مناسب و خلاقیت در سایت های سازمانی و تجاری و عدم ترکیب متوازن این دو عامل در حوزه فناوری اطلاعات موجب عدم رضایت بیشتر کارفرمایان از سایت ها و خدمات الکترونیکی می باشد. از این رو این شرکت با تکیه بر دانش حرفه ای طراحی گرافیک و تلفیق آن با علم روز برنامه نویسی و تولید محتوا توانسته است رضاتمندی و موفقیت بیش از صدها مشتری خویش را فراهم آورد.

فرم تماس

captcha
واحد فروش 6600 3348 (044)